| Versiyon Adı | 1.4 Cool AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 726 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 133 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1725 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 186.900 ₺ |
| Mayıs | 196.900 ₺ |
| Haziran | 199.900 ₺ |
| Temmuz | 209.900 ₺ |
| Ekim | 212.900 ₺ |
| Kasım | 222.900 ₺ |
| Aralık | 329.900 ₺ |