| Versiyon Adı | 1.4 Cool AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 738 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 137 Nm |
| Maksimum Hız | 166 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 325 lt |
| Boş Ağırlık | 1184 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1725 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 78.900 ₺ |
| Mayıs | 78.900 ₺ |
| Haziran | 85.900 ₺ |
| Temmuz | 85.900 ₺ |
| Ağustos | 85.900 ₺ |
| Eylül | 87.000 ₺ |
| Ekim | 87.000 ₺ |
| Kasım | 78.500 ₺ |
| Aralık | 78.500 ₺ |