| Versiyon Adı | 1.2 Feel AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 255 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 3595 mm |
| Genişlik | 1595 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 401.500 ₺ |
| Ağustos | 459.900 ₺ |
| Ekim | 460.000 ₺ |
| Aralık | 445.000 ₺ |