| Versiyon Adı | 1.0 Feel AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 660 km |
| Sistem Gücü | 67 HP |
| Sistem Torku | 98 Nm |
| Maksimum Hız | 148 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 16.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 255 lt |
| Boş Ağırlık | 879 Kg |
| Uzunluk | 3595 mm |
| Genişlik | 1595 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 299.900 ₺ |
| Nisan | 311.900 ₺ |
| Haziran | 362.500 ₺ |
| Temmuz | 383.900 ₺ |
| Ağustos | 442.900 ₺ |
| Ekim | 443.000 ₺ |
| Aralık | 420.000 ₺ |