| Versiyon Adı | SW 1.6 CRDi Comfort DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1325 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 528 lt |
| Boş Ağırlık | 1314 Kg |
| Uzunluk | 4505 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 79.900 ₺ |
| Kasım | 76.700 ₺ |
| Aralık | 80.800 ₺ |