| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Concept Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1233 km |
| Sistem Gücü | 128 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1375 Kg |
| Uzunluk | 4310 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.220 ₺ |
| Şubat | 67.300 ₺ |
| Mart | 66.400 ₺ |
| Nisan | 66.400 ₺ |
| Mayıs | 69.000 ₺ |
| Haziran | 69.000 ₺ |
| Temmuz | 70.400 ₺ |
| Ağustos | 72.300 ₺ |
| Eylül | 72.300 ₺ |