| Versiyon Adı | 1.3 Longitude DDCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 859 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4236 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 169.900 ₺ |
| Temmuz | 186.900 ₺ |
| Ağustos | 194.900 ₺ |
| Ekim | 194.900 ₺ |
| Kasım | 199.900 ₺ |
| Aralık | 199.900 ₺ |