| Versiyon Adı | 1.4 Longitude Premium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 814 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4255 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 141.500 ₺ |
| Mart | 141.500 ₺ |
| Nisan | 141.500 ₺ |
| Mayıs | 141.500 ₺ |
| Ağustos | 159.500 ₺ |
| Eylül | 168.300 ₺ |
| Ekim | 177.750 ₺ |
| Kasım | 139.900 ₺ |
| Aralık | 139.900 ₺ |