| Versiyon Adı | 1.4 Longitude |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 800 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4255 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 80.310 ₺ |
| Temmuz | 80.080 ₺ |
| Ağustos | 80.450 ₺ |
| Eylül | 86.100 ₺ |
| Ekim | 86.100 ₺ |
| Kasım | 83.400 ₺ |
| Aralık | 85.500 ₺ |