| Versiyon Adı | 1.3 Longitude DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 982 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 438 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4404 mm |
| Genişlik | 1874 mm |
| Yükseklik | 1629 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 850.950 ₺ |
| Nisan | 913.450 ₺ |
| Mayıs | 923.450 ₺ |
| Haziran | 998.450 ₺ |
| Temmuz | 1.073.450 ₺ |
| Eylül | 1.073.450 ₺ |
| Kasım | 1.098.450 ₺ |
| Aralık | 1.173.450 ₺ |