| Versiyon Adı | 2.0 Limited CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 622 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.2 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 458 lt |
| Boş Ağırlık | 1535 Kg |
| Uzunluk | 4665 mm |
| Genişlik | 1812 mm |
| Yükseklik | 1663 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 101.370 ₺ |
| Şubat | 101.370 ₺ |
| Mart | 101.370 ₺ |
| Nisan | 111.370 ₺ |
| Mayıs | 111.370 ₺ |
| Haziran | 108.950 ₺ |
| Temmuz | 108.950 ₺ |
| Ağustos | 108.950 ₺ |
| Eylül | 108.950 ₺ |
| Ekim | 99.850 ₺ |
| Aralık | 104.350 ₺ |