| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Elite |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 915 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 598 lt |
| Boş Ağırlık | 1593 Kg |
| Uzunluk | 4510 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1650 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.380.000 ₺ |
| Nisan | 2.581.000 ₺ |
| Mayıs | 2.745.000 ₺ |
| Haziran | 2.745.000 ₺ |
| Temmuz | 2.830.000 ₺ |
| Ağustos | 3.045.000 ₺ |
| Eylül | 3.100.000 ₺ |
| Ekim | 3.142.000 ₺ |
| Kasım | 3.034.000 ₺ |
| Aralık | 3.133.000 ₺ |