| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Elite DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1292 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 513 lt |
| Boş Ağırlık | 1600 Kg |
| Uzunluk | 4480 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 186.820 ₺ |
| Mayıs | 192.100 ₺ |
| Haziran | 232.410 ₺ |
| Temmuz | 232.420 ₺ |
| Ağustos | 233.020 ₺ |
| Eylül | 233.020 ₺ |
| Ekim | 233.020 ₺ |
| Kasım | 233.020 ₺ |
| Aralık | 235.430 ₺ |