| Versiyon Adı | 2.0 CRDi Executive AT 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 954 km |
| Sistem Gücü | 185 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1690 Kg |
| Uzunluk | 4475 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 208.000 ₺ |
| Mart | 205.500 ₺ |
| Nisan | 205.500 ₺ |
| Mayıs | 204.500 ₺ |
| Haziran | 206.000 ₺ |
| Temmuz | 209.700 ₺ |
| Ağustos | 209.700 ₺ |
| Eylül | 214.600 ₺ |
| Ekim | 217.100 ₺ |
| Kasım | 219.600 ₺ |
| Aralık | 227.700 ₺ |