| Versiyon Adı | 1.6 T-GDI Elite Plus Red Pack DCT 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 827 km |
| Sistem Gücü | 177 HP |
| Sistem Torku | 265 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1609 Kg |
| Uzunluk | 4475 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 146.400 ₺ |
| Mart | 144.400 ₺ |
| Nisan | 144.400 ₺ |
| Mayıs | 143.400 ₺ |
| Haziran | 144.900 ₺ |
| Temmuz | 148.600 ₺ |
| Ağustos | 148.600 ₺ |
| Eylül | 153.500 ₺ |
| Ekim | 156.000 ₺ |
| Kasım | 158.500 ₺ |
| Aralık | 166.300 ₺ |