| Versiyon Adı | 1.6 Elite AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 838 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.4 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1480 Kg |
| Uzunluk | 4475 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 112.400 ₺ |
| Mart | 109.900 ₺ |
| Nisan | 108.400 ₺ |
| Mayıs | 107.400 ₺ |
| Haziran | 107.900 ₺ |
| Temmuz | 114.100 ₺ |
| Ağustos | 115.100 ₺ |
| Eylül | 117.400 ₺ |
| Ekim | 119.900 ₺ |
| Kasım | 119.900 ₺ |
| Aralık | 128.200 ₺ |