| Versiyon Adı | 1.6 T-GDI Elite |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 849 km |
| Sistem Gücü | 177 HP |
| Sistem Torku | 265 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1524 Kg |
| Uzunluk | 4475 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 95.900 ₺ |
| Ekim | 95.900 ₺ |
| Kasım | 95.900 ₺ |
| Aralık | 95.900 ₺ |