Hyundai Staria Fiyat Listesi

2024 Hyundai Staria 2.2 Elite

1.640.000 TL

Hyundai Staria

Hyundai Staria, ilk olarak 2021 yılında satışa sunulan Hyundai markasının M segmentinde yer alan çok amaçlı araç (MPV) sınıf bir modeldir. Hyundai Staria, Güney Kore'nin Ulsan fabrikasında ve Hyundai'nin özgün platformunda üretilmiştir.

Geniş iç hacim ve yüksek teknoloji donanımları amacıyla geliştirilen Hyundai Staria, kullanıcılar tarafından daha çok yenilikçi tasarımı ve çok yönlü kullanım özellikleri nedenleriyle tercih edilmektedir.

Hyundai Staria özellikle Asya ve Avrupa pazarlarında önemli satış başarısı yakalamıştır. 2022 yılı itibariyle Güney Kore pazarında yaklaşık 20.000 adetlik satış gerçekleştirmiştir.

Motor seçenekleri arasındaki 2.2 litre hacmine sahip 177 beygir güç üreten dizel ve 3.5 litre hacminde 272 beygir güç üreten benzinli motorlar bulunmaktadır.

Hyundai Staria modelinin standart donanım paketinde otomatik acil durum frenleme, adaptif hız sabitleyici ve yorgunluk tespit sistemi bulunurken, üst donanım paketlerinde ise panoramik sunroof, kablosuz şarj ve dokunmatik ekranlı multimedya sistemi gibi güncel donanımlara yer verilmiştir.

Staria Model Kataloğu