| Versiyon Adı | 1.6 Hibrit |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 979 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 144 Nm |
| Maksimum Hız | 165 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1580 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 466 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4350 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1585 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 1.855.000 ₺ |
| Kasım | 1.855.000 ₺ |
| Aralık | 1.715.000 ₺ |