Hyundai Ioniq 6 Fiyat Listesi

2024 Hyundai Ioniq 6 Advance

1.765.000 TL

Hyundai Ioniq 6

Hyundai Ioniq 6, ilk olarak 2022 yılında satışa sunulan Hyundai markasının D segmentinde yer alan elektrikli sedan sınıf bir modeldir. Hyundai Ioniq 6, Güney Kore'nin Ulsan fabrikasında ve Hyundai'nin E-GMP (Electric-Global Modular Platform) platformunda üretilmiştir.

Yüksek teknoloji ve çevreci tasarım amacıyla geliştirilen Hyundai Ioniq 6, kullanıcılar tarafından aerodinamik yapısı ve uzun menzili özellikleri nedenleriyle tercih edilmektedir.

Hyundai Ioniq 6 modelinin standart donanım paketinde otomatik acil durum frenleme, şerit takip asistanı ve adaptif hız sabitleyici bulunurken, üst donanım paketlerinde ise panoramik sunroof, dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ve deri döşeme gibi güncel donanımlara yer verilmiştir.

Avrupa pazarında yaklaşık 45.000 Euro’dan başlayan fiyat etiketi ile satışa sunulmuş olan Hyundai Ioniq 6, 2022 yılında katıldığı Euro NCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız almayı başarmıştır.

Hyundai Ioniq 6, yenilikçi tasarımı, ileri teknoloji donanımları ve çevreci yaklaşımı ile elektrikli araçlar arayan kullanıcılar için cazip bir seçenek olarak kabul edilmektedir.

Ioniq 6 Model Kataloğu