
| Versiyon Adı | 1.6 Turbo Sport |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 726 km |
| Sistem Gücü | 186 HP |
| Sistem Torku | 265 Nm |
| Maksimum Hız | 219 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 378 lt |
| Boş Ağırlık | 1367 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 77.950 ₺ |
| Haziran | 77.950 ₺ |
| Temmuz | 78.150 ₺ |
| Ağustos | 78.150 ₺ |
| Eylül | 80.500 ₺ |
| Ekim | 83.700 ₺ |
| Kasım | 82.300 ₺ |
| Aralık | 80.300 ₺ |