| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Elite DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1205 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 378 lt |
| Boş Ağırlık | 1391 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 77.450 ₺ |
| Nisan | 77.850 ₺ |
| Mayıs | 79.350 ₺ |
| Haziran | 79.350 ₺ |
| Temmuz | 80.850 ₺ |
| Ağustos | 80.850 ₺ |
| Eylül | 83.200 ₺ |
| Ekim | 85.900 ₺ |
| Kasım | 84.500 ₺ |
| Aralık | 84.500 ₺ |