| Versiyon Adı | 1.0 Style DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 656 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 172 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1165 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 1.234.000 ₺ |
| Şubat | 1.249.000 ₺ |
| Mart | 1.264.000 ₺ |
| Nisan | 1.347.000 ₺ |
| Mayıs | 1.451.000 ₺ |
| Haziran | 1.406.000 ₺ |
| Temmuz | 1.449.000 ₺ |
| Ağustos | 1.437.000 ₺ |
| Eylül | 1.485.000 ₺ |
| Ekim | 1.524.000 ₺ |
| Kasım | 1.533.000 ₺ |
| Aralık | 1.596.000 ₺ |