| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Jump |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 702 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1088 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 860.000 ₺ |
| Kasım | 785.000 ₺ |
| Aralık | 799.000 ₺ |