| Versiyon Adı | 1.4 Jump |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 702 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 176 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1100 Kg |
| Uzunluk | 4040 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 453.000 ₺ |
| Mart | 466.500 ₺ |
| Nisan | 518.500 ₺ |
| Mayıs | 545.000 ₺ |
| Haziran | 657.000 ₺ |
| Temmuz | 747.300 ₺ |