| Versiyon Adı | Yeni 1.4 CRDi Style Pan |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 96.000 ₺ |
| Haziran | 102.300 ₺ |
| Temmuz | 104.900 ₺ |
| Ağustos | 116.150 ₺ |
| Eylül | 115.020 ₺ |
| Ekim | 114.840 ₺ |
| Kasım | 102.810 ₺ |
| Aralık | 102.810 ₺ |