| Versiyon Adı | Yeni 1.4 CRDi Elite Pan |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 102.500 ₺ |
| Haziran | 108.800 ₺ |
| Temmuz | 111.400 ₺ |
| Ağustos | 122.650 ₺ |
| Eylül | 125.500 ₺ |
| Ekim | 125.390 ₺ |
| Kasım | 112.710 ₺ |
| Aralık | 112.710 ₺ |