| Versiyon Adı | 1.0 Jump |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 632 km |
| Sistem Gücü | 67 HP |
| Sistem Torku | 96 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 36 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 996 Kg |
| Uzunluk | 3670 mm |
| Genişlik | 1680 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 780.000 ₺ |
| Mart | 806.000 ₺ |
| Nisan | 835.000 ₺ |
| Mayıs | 835.000 ₺ |
| Haziran | 835.000 ₺ |