| Versiyon Adı | 1.2 Elite Navi AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 678 km |
| Sistem Gücü | 87 HP |
| Sistem Torku | 120 Nm |
| Maksimum Hız | 166 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 1036 Kg |
| Uzunluk | 3665 mm |
| Genişlik | 1660 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 85.980 ₺ |
| Şubat | 85.980 ₺ |
| Mart | 85.980 ₺ |
| Nisan | 85.980 ₺ |
| Mayıs | 88.200 ₺ |
| Haziran | 92.300 ₺ |
| Temmuz | 104.070 ₺ |
| Aralık | 104.070 ₺ |