| Versiyon Adı | 1.0 Jump |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 851 km |
| Sistem Gücü | 66 HP |
| Sistem Torku | 95 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 1008 Kg |
| Uzunluk | 3665 mm |
| Genişlik | 1660 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 44.200 ₺ |
| Şubat | 46.200 ₺ |
| Mart | 46.200 ₺ |
| Nisan | 46.200 ₺ |
| Mayıs | 46.200 ₺ |
| Haziran | 47.400 ₺ |
| Temmuz | 48.500 ₺ |
| Ağustos | 49.600 ₺ |
| Eylül | 50.800 ₺ |
| Ekim | 52.000 ₺ |
| Kasım | 53.800 ₺ |
| Aralık | 57.000 ₺ |