| Versiyon Adı | 1.6 Elite Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 758 km |
| Sistem Gücü | 127 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 458 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 181.410 ₺ |
| Mart | 183.160 ₺ |
| Nisan | 191.660 ₺ |
| Mayıs | 197.560 ₺ |
| Ağustos | 234.850 ₺ |