| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Style Plus DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 458 lt |
| Boş Ağırlık | 1420 Kg |
| Uzunluk | 4570 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 119.900 ₺ |
| Nisan | 126.400 ₺ |
| Mayıs | 124.800 ₺ |
| Haziran | 132.300 ₺ |
| Temmuz | 136.050 ₺ |
| Ağustos | 159.600 ₺ |
| Eylül | 153.680 ₺ |
| Ekim | 153.340 ₺ |
| Kasım | 137.720 ₺ |
| Aralık | 137.720 ₺ |