| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Jump |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 678 km |
| Sistem Gücü | 79 HP |
| Sistem Torku | 113 Nm |
| Maksimum Hız | 158 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 411 lt |
| Boş Ağırlık | 1120 Kg |
| Uzunluk | 4180 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 1.115.000 ₺ |
| Eylül | 1.170.000 ₺ |
| Ekim | 1.099.000 ₺ |
| Kasım | 1.079.000 ₺ |
| Aralık | 1.084.000 ₺ |