| Versiyon Adı | 1.4 Style AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 606 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 176 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 411 lt |
| Boş Ağırlık | 1162 Kg |
| Uzunluk | 4180 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 396.700 ₺ |
| Nisan | 432.450 ₺ |
| Haziran | 485.000 ₺ |
| Ağustos | 525.000 ₺ |
| Aralık | 533.000 ₺ |