| Versiyon Adı | 1.4 Prime CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 672 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 133 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 465 lt |
| Boş Ağırlık | 1135 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1700 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 71.900 ₺ |
| Ağustos | 74.200 ₺ |
| Eylül | 77.400 ₺ |
| Ekim | 79.000 ₺ |
| Kasım | 81.400 ₺ |
| Aralık | 86.700 ₺ |