| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Mode Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 956 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 465 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1700 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 57.390 ₺ |
| Şubat | 55.450 ₺ |
| Mayıs | 59.650 ₺ |
| Haziran | 59.650 ₺ |
| Temmuz | 60.650 ₺ |
| Ağustos | 60.650 ₺ |
| Eylül | 62.900 ₺ |
| Ekim | 62.900 ₺ |
| Kasım | 62.900 ₺ |
| Aralık | 64.000 ₺ |