| Versiyon Adı | 1.5 Executive AT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1081 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 253 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 304 lt |
| Boş Ağırlık | 1300 Kg |
| Uzunluk | 4044 mm |
| Genişlik | 1694 mm |
| Yükseklik | 1526 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 310.000 ₺ |
| Temmuz | 322.400 ₺ |
| Ekim | 332.100 ₺ |
| Kasım | 383.900 ₺ |
| Aralık | 530.000 ₺ |