| Versiyon Adı | 1.6 i-DTEC Elegance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 431 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4294 mm |
| Genişlik | 1772 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 111.900 ₺ |
| Temmuz | 111.900 ₺ |
| Ağustos | 111.900 ₺ |
| Eylül | 111.900 ₺ |
| Ekim | 111.900 ₺ |
| Kasım | 108.850 ₺ |
| Aralık | 108.850 ₺ |