| Versiyon Adı | 1.5 Premium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 431 lt |
| Boş Ağırlık | 1312 Kg |
| Uzunluk | 4294 mm |
| Genişlik | 1772 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 89.900 ₺ |
| Temmuz | 89.900 ₺ |
| Ağustos | 89.900 ₺ |
| Eylül | 89.900 ₺ |
| Ekim | 89.900 ₺ |
| Kasım | 90.330 ₺ |
| Aralık | 90.330 ₺ |