| Versiyon Adı | 2.0 Advance |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1036 km |
| Sistem Gücü | 145 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 497 lt |
| Boş Ağırlık | 1743 Kg |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1681 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 3.214.000 ₺ |
| Nisan | 3.310.000 ₺ |
| Ağustos | 3.376.000 ₺ |
| Eylül | 3.545.000 ₺ |
| Ekim | 3.720.000 ₺ |
| Kasım | 3.910.000 ₺ |
| Aralık | 4.151.000 ₺ |