| Versiyon Adı | 1.5 Elegance CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 803 km |
| Sistem Gücü | 193 HP |
| Sistem Torku | 243 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 561 lt |
| Boş Ağırlık | 1669 Kg |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1681 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 287.300 ₺ |
| Mayıs | 293.100 ₺ |
| Haziran | 301.900 ₺ |
| Temmuz | 308.000 ₺ |
| Ağustos | 323.700 ₺ |
| Eylül | 393.100 ₺ |
| Ekim | 404.900 ₺ |
| Kasım | 425.200 ₺ |
| Aralık | 425.300 ₺ |