| Versiyon Adı | 1.5 Eco Executive Plus |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 723 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 180 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 512 lt |
| Boş Ağırlık | 1390 Kg |
| Uzunluk | 4677 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.718.000 ₺ |
| Nisan | 1.753.000 ₺ |
| Temmuz | 1.790.000 ₺ |
| Eylül | 1.880.000 ₺ |
| Ekim | 1.965.000 ₺ |
| Kasım | 1.995.000 ₺ |
| Aralık | 2.043.000 ₺ |