| Versiyon Adı | Yeni 1.5 Elegance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 836 km |
| Sistem Gücü | 182 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1352 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 167.500 ₺ |
| Ekim | 167.500 ₺ |
| Kasım | 167.500 ₺ |
| Aralık | 167.500 ₺ |