| Versiyon Adı | Type-R 2.0 GT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 610 km |
| Sistem Gücü | 320 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 272 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1996 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.7 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1451 Kg |
| Uzunluk | 4557 mm |
| Genişlik | 1877 mm |
| Yükseklik | 1427 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 273.000 ₺ |
| Mart | 271.500 ₺ |
| Nisan | 287.800 ₺ |
| Mayıs | 299.350 ₺ |
| Haziran | 314.450 ₺ |
| Temmuz | 323.900 ₺ |
| Ağustos | 347.000 ₺ |
| Eylül | 361.070 ₺ |
| Ekim | 375.600 ₺ |
| Kasım | 375.600 ₺ |
| Aralık | 376.170 ₺ |