| Versiyon Adı | HB 1.5 Sport Plus CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 754 km |
| Sistem Gücü | 182 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1411 Kg |
| Uzunluk | 4518 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1428 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 154.000 ₺ |
| Eylül | 157.750 ₺ |
| Ekim | 164.100 ₺ |
| Kasım | 147.800 ₺ |
| Aralık | 148.150 ₺ |