| Versiyon Adı | HB 1.6 i-DTEC Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1351 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 407 lt |
| Boş Ağırlık | 1378 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 86.000 ₺ |
| Temmuz | 86.000 ₺ |
| Ağustos | 83.730 ₺ |
| Eylül | 83.730 ₺ |
| Ekim | 83.730 ₺ |
| Kasım | 86.580 ₺ |
| Aralık | 86.580 ₺ |