| Versiyon Adı | 1.5 Executive CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 625 km |
| Sistem Gücü | 121 HP |
| Sistem Torku | 145 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1189 Kg |
| Uzunluk | 4568 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1458 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 229.000 ₺ |
| Ekim | 235.900 ₺ |
| Kasım | 257.700 ₺ |
| Aralık | 377.200 ₺ |