| Versiyon Adı | Van 1.5 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 898 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1132 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1747 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 406.800 ₺ |
| Nisan | 434.800 ₺ |
| Mayıs | 464.900 ₺ |
| Haziran | 547.300 ₺ |
| Temmuz | 634.000 ₺ |
| Ağustos | 636.300 ₺ |
| Eylül | 667.800 ₺ |
| Ekim | 694.300 ₺ |
| Kasım | 694.300 ₺ |
| Aralık | 750.800 ₺ |