| Versiyon Adı | Van 1.5 TDCi Trend |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1207 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1747 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 56.170 ₺ |
| Nisan | 57.270 ₺ |
| Mayıs | 59.490 ₺ |
| Haziran | 62.430 ₺ |
| Temmuz | 63.040 ₺ |
| Ağustos | 68.120 ₺ |
| Eylül | 81.630 ₺ |
| Ekim | 81.630 ₺ |
| Kasım | 67.300 ₺ |
| Aralık | 64.680 ₺ |