| Versiyon Adı | Van 1.5 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1207 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1747 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 62.480 ₺ |
| Nisan | 63.700 ₺ |
| Mayıs | 66.170 ₺ |
| Haziran | 69.460 ₺ |
| Temmuz | 70.140 ₺ |
| Ağustos | 75.800 ₺ |
| Eylül | 90.860 ₺ |
| Ekim | 90.860 ₺ |
| Kasım | 74.890 ₺ |
| Aralık | 71.950 ₺ |